Piatok 15. 11. 2019
Dnes má sviatok: Leopold, zajtra Agnesa

Úvod  Inzercia

Späť   Vytlačiť

POMÁHAME VÁŠMU PODNIKANIU RÁSŤ

 

Trnava sa rýchlo mení, do nášho regiónu plynú miliardové investície. Nezabúdajte, že prezentácia vašej práce prostredníctvom médií je veľmi dôležitá.

 

TRNAVA DNES je informačné médium formátu - š 23,5 x v 31,5 cm s pôsobnosťou na území mesta TRNAVA a priľahlých obciach v náklade 40 000 výtlačkov. Už samotný podtitul, spravodajsko-inzertné noviny, napovedá, že ide o plnohodnotné médium, v ktorom si čitateľ okrem rozsiahlej ponuky inzerentov nájde aj kompletný prehľad o aktuálnom dianí v trnavskom regióne.

 

TRNAVA DNES poskytuje svojim čitateľom prehľad o najnovších investičných zámeroch v regióne, rozhodnutiach mestského zastupiteľstva, najdôležitejšie aktuality z oblasti polície, kultúry a športu, doplnené o stavebnú prílohu alebo auto - moto prílohu, programy kín, divadla či oznamy o usporadúvaní zaujímavých podujatí.

 

TRNAVA DNES je týždenník zameraný na kvalitu, nie kvantitu, noviny nie sú preplnené iba samotnými reklamami a tým je aj účinok uverejnenej reklamy podstatne väčší.

 

TRNAVA DNES vám ponúka pomocnú ruku pri zadávaní reklamy. Individuálnym prístupom ku každému klientovi sa snažíme nájsť ten správny variant a periodicitu reklamy tak, aby zákazník neplatil za inzerciu zbytočne veľa peňazí, na druhej strane aby jeho reklama nebola príliš nevýrazná a málo účinná. U nás klient platí za to, čo je najdôležitejšie: za čítanosť.