Slovenskí cyklisti rozbehnú domácu sezónu na trnavských cestách

Slovenskí cyklisti rozbehnú domácu sezónu na trnavských cestách  0

03. 04. Miestom úvodných kôl bude historické centrum nášho mesta.

Stolná tenistka Kukuľková sa kvalifikovala na mládežnícke olympijské hry v Buenos Aires  0

30. 03. . V prvom kole sa výborne rozohrala a pomerne hladko si poradila s Alžírčankou Nalissou Nasri.

„Kuki“ prvou stolnotenisovou majsterkou SR do 21 rokov

„Kuki“ prvou stolnotenisovou majsterkou SR do 21 rokov  0

20. 03. Majstrami SR dospelých sa stali Barbora Balážová (Grand-Quevilly, Francúzsko) a Yang Wang (Dzieldowo, Poľsko).

Turnaj v Ružomberku posunul stolných tenistov Viktórie o krok bližšie k zisku Slovenského pohára  0

12. 02. O celkovom víťazovi, resp. víťazke sa rozhodne na nadchádzajúcich majstrovstvách SR do 21 rokov, ktoré sa uskutočnia v marci.

Stolným tenistom Viktórie sa v Bratislave darilo.

Stolným tenistom Viktórie sa v Bratislave darilo.  0

05. 02. Miernym prekvapením bolo celkové víťazstvo Emy Labošovej z Valalík, ktorá si v semifinále po bezchybnej hre poradila aj s Kukuľkovou. Peková obsadila siedmu priečku.

Stolný tenis. Valaliky. Slovenský pohár. Viktória Trnava.

Stolný tenis. Valaliky. Slovenský pohár. Viktória Trnava.  0

08. 01. Medzi chlapcami si prvenstvo vybojoval výborne hrajúci ľavák Jakub Zelinka z Košíc, Štefan Peko medzi 84 chlapcami tento raz obsadil bronzovú priečku.

Stolné tenistky Viktórie po polovici súťaže na špici tabuľky

Stolné tenistky Viktórie po polovici súťaže na špici tabuľky  0

19. 12. Minuloročné vicemajsterky SR, ženy KST Viktória Trnava, sú spolu s družstvom Dunajskej Stredy a Ružomberka s rovnakým bodovým ziskom na prvej priečke.

Zlato zo Slovenského pohára pre Peka aj Kukuľkovú

Zlato zo Slovenského pohára pre Peka aj Kukuľkovú  0

05. 12. Hráči trnavskej Viktórie nenechali nikoho na pochybách, že patria aj v tejto vekovej kategórii do absolútnej špičky.

PLAVCI STU TRNAVA VÍŤAZMI SLOVENSKÉHO POHÁRA DRUŽSTIEV

PLAVCI STU TRNAVA VÍŤAZMI SLOVENSKÉHO POHÁRA DRUŽSTIEV  0

16. 11. Plavci STU Trnava teda v 6-kolovej celoročnej súťaži Slovenského pohára družstiev zvíťazili, čo sa im v 49-ročnej histórii klubu ešte nikdy nepodarilo!

Víťazstvo na turnaji reprezentantiek do rúk Kukuľkovej

Víťazstvo na turnaji reprezentantiek do rúk Kukuľkovej  0

06. 11. Druhú priečku obsadila skúsená Soňa Krovinová z Trenčianskej Teplej a tretiu Ema Labošová z Valalík.