Dnes má sviatok: Otília, zajtra Lucia, Lukrécia

Úvod  Športové správy

Späť   Vytlačiť
Zlato zo Slovenského pohára pre Peka aj Kukuľkovú

Zlato zo Slovenského pohára pre Peka aj Kukuľkovú  0

05. 12. Hráči trnavskej Viktórie nenechali nikoho na pochybách, že patria aj v tejto vekovej kategórii do absolútnej špičky.

PLAVCI STU TRNAVA VÍŤAZMI SLOVENSKÉHO POHÁRA DRUŽSTIEV

PLAVCI STU TRNAVA VÍŤAZMI SLOVENSKÉHO POHÁRA DRUŽSTIEV  0

16. 11. Plavci STU Trnava teda v 6-kolovej celoročnej súťaži Slovenského pohára družstiev zvíťazili, čo sa im v 49-ročnej histórii klubu ešte nikdy nepodarilo!

Víťazstvo na turnaji reprezentantiek do rúk Kukuľkovej

Víťazstvo na turnaji reprezentantiek do rúk Kukuľkovej  0

06. 11. Druhú priečku obsadila skúsená Soňa Krovinová z Trenčianskej Teplej a tretiu Ema Labošová z Valalík.

Stolnotenisová Trnava má zástupkyňu v Juniorskom olympijskom tíme

Stolnotenisová Trnava má zástupkyňu v Juniorskom olympijskom tíme  0

30. 10. V mimoriadne silnej konkurencii úspešných športovcov bola do tímu zaradená aj Trnavčanka Tatiana Kukuľková z Klubu stolného tenisu Viktória.

Trnavské juniorky majsterky Slovenska 2017

Trnavské juniorky majsterky Slovenska 2017  0

12. 10. Poďakovanie patrí všetkým hráčkam, ktoré odviedli za celú sezónu skvelú prácu.

Stolní tenisti úspešní v Chorvátsku aj Luxembursku

Stolní tenisti úspešní v Chorvátsku aj Luxembursku  0

25. 09. Slovenky štartovali bez Ódorovej a Balážovej a obsadili 27 priečku, muži 13. pozíciu. Majstrami Európy sa stali muži Nemecka a ženy Rumunska.

Kubala víťazom úvodného turnaja Slovenského pohára

Kubala víťazom úvodného turnaja Slovenského pohára  0

14. 09. Pri účasti 102 chlapcov sa ako štvrtý nasadený hráč turnaja stal bez vážnejšieho zaváhania jeho celkovým víťazom.

Stolní tenisti začali sezónu úspešne

Stolní tenisti začali sezónu úspešne  0

04. 09. Hráči trnavskej Viktórie sa úspešne predviedli v Topoľčanoch za účasti športovcov zo Slovenska, Česka, Bieloruska, Ukrajiny a Maďarska.

Do nominácie na ME juniorov sa dostali aj mladí trnavskí bojovníci

Do nominácie na ME juniorov sa dostali aj mladí trnavskí bojovníci  0

14. 08. Na európskom šampionáte budú zastupovať trnavskú kickboxerskú školu Adam Kristek, Pavol Daniel (obaja Perún Gym Trnava) a David Malán (Glory Sport Gym Trnava).

Všetko, čo potrebujete vedieť o Grand Slam turnajoch

Všetko, čo potrebujete vedieť o Grand Slam turnajoch  0

12. 07. Vďaka svojmu veku, histórií a tradícií sú tieto tenisové turnaje považované za najdôležitejšie športové udalosti vôbec.