Dnes má sviatok: Jaroslava, zajtra Jaroslav

Úvod  Hokej

Späť   Vytlačiť
Halák asistoval proti bývalému klubu, Islanders ale prehrali v Montreale

Halák asistoval proti bývalému klubu, Islanders ale prehrali v Montreale  0

06. 11. Nedarilo sa Bostonu, ktorý prehral vo Washingtone 1:4, slovenský obranca Bruins Zdeno Chára zaknihoval jeden mínusový bod, keď na ľade strávil takmer 25 minút.

Daňo strelil prvý gól v sezóne, no Chicago podľahlo St. Louis 5:6 pp

Daňo strelil prvý gól v sezóne, no Chicago podľahlo St. Louis 5:6 pp  0

05. 11. Dvadsaťročný univerzál otvoril skóre domáceho duelu jeho Chicaga so St. Louis, z triumfu 6:5 po predĺžení sa nakoniec tešili hráči Blues.

Gáborík sa dostáva do šancí, no chýbajú góly

Gáborík sa dostáva do šancí, no chýbajú góly  0

04. 11. Gáborík sa po slabších výkonoch prepadol z elitnej lajny s Anže Kopitarom do tretej formácie, kde nastupuje spolu s Nickom Shoreom a Trevorom Lewisom.

Hráčmi desiateho týždňa Salák, Larsen a M. Redlihs

Hráčmi desiateho týždňa Salák, Larsen a M. Redlihs  0

04. 11. Čech Salák priviedol v minulom týždni svoj tím k trom víťazstvám, pričom raz si udržal čisté konto.

Halák priviedol Islanders k triumfu, asistencie Tatara a Sekeru

Halák priviedol Islanders k triumfu, asistencie Tatara a Sekeru  0

04. 11. Útočník Detroitu Tomáš Tatar prispel asistenciou k výhre Red Wings nad vlaňajším finalistom Tampou Bay 2:1.

Daňov víťazný debut, Chicago zdolalo Los Angeles 4:2

Daňov víťazný debut, Chicago zdolalo Los Angeles 4:2  0

03. 11. Marko Daňo odohral vyše 11 minút a na súperovho brankára vyslal jednu strelu.

USA proti SR bez Matthewsa, talentovaného mladíka vyradil boľavý chrbát

USA proti SR bez Matthewsa, talentovaného mladíka vyradil boľavý chrbát  0

02. 11. Američania nastúpia v úvodnom dueli na Nemeckom pohári v piatok 6. novembra o 16.00 h proti Slovákom.

New York Islanders bez Haláka prehrali s Buffalom 1:2

New York Islanders bez Haláka prehrali s Buffalom 1:2  0

02. 11. Namiesto Haláka dostal príležitosť Nemec Thomas Greiss, ktorý kryl 20 striel.

Chicago prehralo vo Winnipegu, Halák pre chorobu za Islanders nechytal

Chicago prehralo vo Winnipegu, Halák pre chorobu za Islanders nechytal  0

30. 10. Pittsburgh naplno bodoval v šiestom z uplynulých siedmich duelov, keď si doma poradil s Buffalom 4:3.

Penguins prestrihli Washingtonu víťaznú šnúru, skvelý Fleury

Penguins prestrihli Washingtonu víťaznú šnúru, skvelý Fleury  0

29. 10. Sériu štyroch prehier zastavila Ottawa, ktorá na domácom klzisku zdolala Calgary 5:4 po nájazdoch.