Dnes má sviatok: Jaroslava, zajtra Jaroslav

Úvod  Hokej

Späť   Vytlačiť
Chicago vyrovnalo stav série s Anaheimom na 3:3, Hossa 1+0

Chicago vyrovnalo stav série s Anaheimom na 3:3, Hossa 1+0  0

28. 05. Hossa sa na triumfe podieľal jedným gólom, keď v 31. minúte upravil na 2:0 pre Blackhawks.

Rangers zdolali Tampu 7:3 a vynútili si siedmy zápas, hrdinom Brassard

Rangers zdolali Tampu 7:3 a vynútili si siedmy zápas, hrdinom Brassard  0

27. 05. Výborný výkon podal opäť brankár hostí Henrik Lundqvist, keď zneškodnil 36 z 39 striel súpera.

Chicago s Hossom prehralo v predĺžení, Ducks vedú v sérii 3:2

Chicago s Hossom prehralo v predĺžení, Ducks vedú v sérii 3:2  0

26. 05. Víťazný gól Ducks strelil už po 45 sekundách predĺženia Matt Beleskey, pre ktorého to bol siedmy gól v play off.

Červenka rozviazal zmluvu s Petrohradom

Červenka rozviazal zmluvu s Petrohradom  0

25. 05. Už dlhší čas nebol spokojný s priestorom na ľade, ktorý dostával od trénera Bykova.

Višňovský údajne rokuje s Klagenfurtom

Višňovský údajne rokuje s Klagenfurtom  0

25. 05. Tridsaťosemročný veterán zámorskej NHL odohral uplynulú sezónu v drese New Yorku Islanders, no po nej mu vyprší kontrakt.

Tampa Bay zdolala Rangers 2:0 a je krôčik od finále, shutout Bishopa

Tampa Bay zdolala Rangers 2:0 a je krôčik od finále, shutout Bishopa  0

25. 05. Šiesty duel série je na programe v noci na stredu v Tampe.

V Moskve ukončili sezónu 2014/2015, najúspešnejším hráčom Radulov

V Moskve ukončili sezónu 2014/2015, najúspešnejším hráčom Radulov  0

22. 05. Elitný krídelník priviedol SKA Petrohrad k strieborným medailám po základnej časti a následne ziskom Gagarinovho pohára až na vrchol nadnárodnej súťaže.

Chicago s Hossom utrpelo prvú domácu prehru, Ducks vedú v sérii 2:1

Chicago s Hossom utrpelo prvú domácu prehru, Ducks vedú v sérii 2:1  0

22. 05. V drese Chicaga odohral Marián Hossa 19 minút a 38 sekúnd, na súperovu bránku vyslal tri strely a odsedel si dve trestné minúty.

KHL chce expandovať do Číny

KHL chce expandovať do Číny  0

21. 05. Podľa prezidenta KHL Dmitrija Černyšenka sa už v novej sezóne uskutoční v najľudnatejšej krajine sveta jeden zo zápasov základnej časti.