Utorok 22. 08. 2017
Dnes má sviatok: Tichomír, zajtra Filip

Uľahčite si život na vašich cestách

Uľahčite si život na vašich cestách

08. 02. 2017
Elektrické bicykle majú dojazd 40 až 80 km, takže ich môžete používať nielen na nákupy, ale aj na výlety.

Úsporne, rýchlo a bez námahy.
Také sú elektrické bicykle a trojkolky, ktoré uspokoja aj Vaše nároky. O ich kvalite svedčí aj fakt,  že sa na Slovensku predávajú už sedem rokov a veľmi obľúbené sú aj v zahraničí.

V čom sú elektrické bicykle lepšie ako obyčajné?

Vznikli za účelom šetrenia fosílnych palív. Už dnes je jasné, že sa míňajú závratnou rýchlosťou a preto bolo potrebné začať rozmýšľať nad niečím, čo šetrí zásoby, prírodu, aj vaše peniaze. Elektrické bicykle sú skvelým riešením na jazdenie v mestách, dedinách a medzi nimi.
Ich jednoduché ovládanie zvládnu ľudia od 15 do 100 rokov. Taktiež sú vhodné aj pre ľudí  so zdravotnými problémami. Veľkou výhodou je, že na ich riadenie nepotrebujete vlastniť vodičské oprávnenie, musíte byť len znalí pravidiel cestnej premávky a ovládať jazdu na pozemných komunikáciách. Nepotrebujete kupovať drahý benzín alebo naftu, platiť zákonné poistenie ani cestné dane. Aj preto si ich obľúbili nielen Slováci, ale aj Česi, Rakúšania, Nemci, Angličania ale aj Izraelčania a dokonca aj Kuvajťania.  Jazda na nich je pôžitkom a vôbec sa neunavíte.

Nabiješ a ideš.
Elektrické bicykle majú dojazd 40 až 80 km, takže ich môžete používať nielen na nákupy, ale aj na výlety. Na jazdu môžete využívať cesty II. triedy a cyklo-trasy. Súčasťou viacerých elektrických bicyklov sú odkladacie priečinky, košíky a iné vymoženosti. Najväčšou výhodou je ich ekonomická jazda. Cena za 100 km vychádza v priemere na 0,35 €. Batérie sú lionové alebo gélové.
Napätie pod ktorým e-bicykel pracuje je nízke (36V) trojkolka (48V), takže neohrozí ani nezraní užívateľa pri nečakanej udalosti. Sú nenáročné na obsluhu a môžete ich bez obáv odložiť aj v byte alebo predsieni, takže nepotrebujete garáž.

Doprava budúcnosti.
Odteraz môže byť vaša cesta na nákup, do školy alebo do práce pohodlnejšia, rýchlejšia a hlavne lacnejšia. Neplatíte za lístky na autobusovú dopravu, ani netankujete drahé pohonné hmoty. Zaobstarajte si elektrický bicykel a všade sa dostanete rýchlo, bezpečne a z minimálnymi  nákladmi.

Na vaše otázky radi odpovieme
na emailovej adrese danipcentrum@gmail.com na tel. 0907 114 900 alebo osobne
v pondelok až piato od 8.00 do 17.00 hod. v sobotu od 8.00 do 12.00 a po tel. dohovore vás radi obslúžime aj v nedeľu alebo vo sviatok.

Nájdete nás v predajni Danip-centrum s.r.o. Boleráz 143
www.danipcentrum.sk
Tešíme sa na vašu návštevu.
Milan Pätoprstý, majiteľ.

Autor: (reklamný článok)

Diskusia   0