Štvrtok 19. 07. 2018
Dnes má sviatok: Dušana, zajtra Ilja, Eliáš

Hlaváčková nasadenou jednotkou na turnaji ITF Slovak Indoor

23. 10. 2015
Zo Sloveniek má vďaka voľným kartám istú účasť v hlavnej súťaži kvarteto Kristína Schmiedlová, Tereza Mihalíková, Viktória Kužmová, Petra Uberalová.

Bratislava - Česká tenistka Andrea Hlaváčková bude nasadenou jednotkou na turnaji ITF Slovak Indoor v bratislavskom NTC (9.-15. novembra). Deblovej špecialistke patrí v aktuálnom vydaní svetového rebríčka WTA 154. priečka.

V Aegon aréne by sa mali predstaviť aj Ukrajinka Angelina Kalininová, Belgičanka Elise Mertensová, Stephanie Vogtová z Lichtenštajnska či Luxemburčanka Mandy Minellová. Zo Sloveniek má vďaka voľným kartám istú účasť v hlavnej súťaži kvarteto Kristína Schmiedlová, Tereza Mihalíková, Viktória Kužmová, Petra Uberalová.

Kvalifikáciu zrejme bude musieť absolvovať bývalá svetová dvadsaťjednotka Rumunka Sorana Cirsteová, ktorá klesla v rebríčku až na 246. miesto. Ženské podujatie ITF s dotáciou 25.000 USD sa uskutoční paralelne s mužským turnajom challengerovej série ATP Peugeot Slovak Open.

   

        

Foto, text: © 2015 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0

OPTIK

trnavadnes - regionálne noviny

Trnavadnes 21/2011 Aktuálne číslo
        27/2018

Prelistovať

Inzercia
Typovník a cenník

Archív novín
 

 

 

Téma čísla

Nová šéfka divadla nastúpi do funkcie 1. septembra.

V Majcichove vznikne rodinný minipivovar, zásobovať chce lokálne podniky v okolí.

Chodník na Dohnányho sa dočká rekonštrukcie. 

.

 

 

 

 

 

Počasie v Trnave