Štvrtok 19. 07. 2018
Dnes má sviatok: Dušana, zajtra Ilja, Eliáš

Price bude chýbať najmenej týždeň, Montreal povolal Tokarského

27. 11. 2015
Canadiens zaradili na listinu zranených aj ruského krídelníka Alexandra Siomina, ktorý bude pauzovať takisto minimálne týždeň.

Montreal - Kanadský hokejový brankár Carey Price si obnovil zranenie v dolnej časti tela a svojmu tímu Montreal Canadiens bude chýbať v zámorskej NHL najmenej týždeň. Kanadský klub ho vo štvrtok zapísal na listinu zranených hráčov, informoval oficiálny web profiligy.

Počas jeho absencie dostane viac priestoru v bránke náhradník Mike Condon, "Habs" takisto povolali z farmy v St. Johns (AHL) Dustina Tokarského. Dvadsaťosemročný Price vynechal pre rovnaké zranenie v tomto ročníku už deväť stretnutí. V 12 štartoch vychytal desať víťazstiev, pričom mal úspešnosť zásahov 93,4 percenta a priemer 2,06 inkasovaného gólu na zápas.

Canadiens zaradili na listinu zranených aj ruského krídelníka Alexandra Siomina, ktorý bude pauzovať takisto minimálne týždeň. Jeho miesto zaujme Christian Thomas, ktorý prichádza do prvého tímu zo St. Johns.

 

Foto, text: © 2015 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0

OPTIK

trnavadnes - regionálne noviny

Trnavadnes 21/2011 Aktuálne číslo
        27/2018

Prelistovať

Inzercia
Typovník a cenník

Archív novín
 

 

 

Téma čísla

Nová šéfka divadla nastúpi do funkcie 1. septembra.

V Majcichove vznikne rodinný minipivovar, zásobovať chce lokálne podniky v okolí.

Chodník na Dohnányho sa dočká rekonštrukcie. 

.

 

 

 

 

 

Počasie v Trnave