Sobota 23. 06. 2018
Dnes má sviatok: Sidónia, zajtra Ján

Nájomné bývanie v Prestige Parku vytvára skutočný domov a rodinnú pohodu

Nájomné bývanie v Prestige Parku vytvára skutočný domov a rodinnú pohodu

12. 08. 2017
Ide o komplex s plne vybavenými bytmi, ktorý poskytuje dlhodobú stabilitu bývania so službami, ktoré prekvapia aj náročných klientov.

Vytvoriť domov. To je potreba každej začínajúcej rodiny alebo mladého páru. Túžba po domove spája mladú aj staršiu generáciu bez ohľadu na sociálnu, či rodinnú situáciu. Nie každý si však môže dovoliť byt a v súčasnosti už aj na Slovensko preniká zo západných krajín trend nájomného bývania. Ľudia sa tak nemusia zadlžiť, často krát na celý život, hypotékou a sú oveľa flexibilnejší, keďže nie sú viazaní na nehnuteľnosť. To im dáva aj väčšie možnosti na pracovnom trhu. Na druhej strane bývanie v podnájme na sídliskách nemusí vždy spĺňať očakávania domova a rovnako aj neprináša istotu dlhodobého podnájmu. V Trnave však je jedinečná možnosť nájomného bývania so všetkými garanciami. Ide o komplex Prestige Park s vyše 80 plne vybavenými bytmi, ktorý poskytuje dlhodobú stabilitu bývania so službami, ktoré prekvapia aj náročných klientov. Bývanie je vhodné pre mladé rodiny, študentov, ale aj ľudí dochádzajúcich do Trnavy do zamestnania.

Rodinné prostredie

Jednou z najdôležitejších vecí pre vytvorenie domova sú aj dobré susedské vzťahy. To je jedna z najväčších výhod Prestige Parku, keďže je to uzavretý komplex, kde platia vlastné pravidlá. „Je to naša výhoda oproti bývaniu na sídlisku, pretože ako sa hovorí, dobrý sused nad zlato. U nás niečo ako zlé susedské vzťahy neexistuje,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar. S nájomníkmi totiž pravidelne komunikujú, aby sa dozvedeli, či s niečím nepotrebujú pomôcť a či sú spokojní. Práve na základe takejto komunikácie vzišlo množstvo investícii do nového vybavenia ako nové televízory, mikrovlnné rúry, či minimrazáky. Všetko na účet Prestige Parku. „Sme radi, keď vieme od našich nájomníkov, čo by chceli zlepšiť, lebo tak im vieme promptne pomôcť. Investovať do spokojnosti ľudí, ktorí u nás bývajú, je tou najlepšou investíciou,“ hovorí Mäsiar. O spokojnosti zo strany nájomníkov netreba pochybovať, svedčia o tom aj spoločné vianočné, veľkonočné, či letné posedenia v areáli Prestige Parku so súkromným parkoviskom, letnou terasou, či detským kútikom.

Nezištná pomoc

O spokojnosti nájomníkov svedčí aj to, že sa sami ponúkli, že priložia ruku k dielu. Za jedno popoludnie upravili stromčeky a v priebehu pár dní natreli všetky popolníky v areáli. „Boli sme veľmi milo prekvapení, keď sa ponúkli, že nám pomôžu. Svedčí to o super atmosfére, ktorá je v Prestige Parku,“ spokojne konštatuje Martin Mäsiar. O nájomníkov sa zase stará Prestige Park. V rámci nájmu sú bežné služby ako upratovanie a čistota spoločných priestorov a areálu, spoločná práčovňa, v rámci areálu je aj kaviareň s reštauráciu a zdarma majú nájomníci dokonca raz mesačne aj wellness, inak je vstup pre nich za zvýhodnené ceny. „S našimi návyše 80jomcami pracujeme na dennej báze a teší nás rodinná atmosféra, ktorá tu panuje. Ich spokojnosť je pre nás to najlepšie ocenenie a zároveň aj reklama,“ uzavrel Mäsiar.

Autor: (reklamný článok)