Piatok 16. 11. 2018
Dnes má sviatok: Agnesa

Rastúca hviezda vystúpi na Modrom štvrtku

Rastúca hviezda vystúpi na Modrom štvrtku

05. 12. 2017
Hosťom decembrového večera bude rastúca hviezda hudobnej scény – trnavčan Tomáš Köppl.

Posledným tohtoročným klubovým podujatím s názvom Modrý štvrtok sa občianske združenie Trnavská hudobná spoločnosť chce rozlúčiť so starým rokom v adventnom období opäť veľmi príznačne. Hosťom decembrového večera bude rastúca hviezda hudobnej scény – trnavčan Tomáš Köppl.
Tomáš je nielen vyspelý hudobník, ale aj skladateľ, hudobný aranžér ako aj dirigent. Jeho záber v oblasti hudby pokrýva tanečnú, jazzovú, filmovú hudbu, ale aj zborový spev a vážnu hudbu. Ako všestranný umelec sa presadzuje ako autor ale aj interpret. Za všetky jeho aktivity spomenieme jeho autorský projekt Impaco Trio, či pôsobenie s elektroswingovou skupinou White Melon. V oblasti vážnej hudby spolupracoval s členmi Moyzesovho kvarteta, Muchovho kvarteta či ako asisent dirigenta Daniela Simandla.
Projekt Modrý štvrtok v réžii Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej hudobnej skupiny Second Band má za cieľ popularizovať menšinové žánre, predstaviť ich širokej verejnosti ako alternatívu k súčasnému mainstreamu ale aj vyplniť voľnočasové aktivity občanov a návštevníkov mesta. Projekt tiež slúži ako podporná aktivita výročnému, medzinárodnému festivalu Blues Moods, ktorý Trnavská hudobná spoločnosť organizuje na území mesta Trnava už osem rokov.
Hudobný večer sa uskutoční vo štvrtok, 14. decembra 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.
Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday podporil Participatívny rozpočet Mesta Trnava, hudobný klub Music a Café, Halada - advokátska kancelária, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnavsko a Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.

Autor: (reklamný článok)

Diskusia   0