Štvrtok 19. 07. 2018
Dnes má sviatok: Dušana, zajtra Ilja, Eliáš

Festivalový gitarista na Modrom štvrtku

Festivalový gitarista na Modrom štvrtku

01. 02. 2018
Hosťom februárového večera bude gitarista, speváka skladateľ – Bronislav Dobrota.

Prvým klubovým podujatím v roku 2018 s názvom Modrý štvrtok zahajuje občianske združenie Trnavská hudobná spoločnosť svoje aktivity podujatím v priestore trnavského amfiteátra – v Amfik Café. Hosťom februárového večera bude gitarista, speváka skladateľ – Bronislav Dobrota.
Broňo je známy poslucháčskej verejnosti ako člen skupiny Orchester Bronislava Dobrotu (OBD), Blues Rock Cirkus, Čenkovej deti či z jeho nového projektu spolu s bratom Petrom – Blues Rules, s ktorým sa zúčastnil na jeseň roku 2017 na trnavskom hudobnom festivale Blues Moods.
Projekt Modrý štvrtok v réžii Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej hudobnej skupiny Second Band má za cieľ popularizovať menšinové žánre, predstaviť ich širokej verejnosti ako alternatívu k súčasnému mainstreamu ale aj vyplniť voľnočasové aktivity občanov a návštevníkov mesta. Projekt tiež slúži ako podporná aktivita výročnému, medzinárodnému festivalu Blues Moods, ktorý Trnavská hudobná spoločnosť organizuje na území mesta Trnava už osem rokov ako súčasť kultúrneho dedičstva.
Hudobný večer sa uskutoční vo štvrtok, 15. februára 2018 v Amfik Café (kaviareň v areáli mestského amfiteátra) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.
Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday podporili: Libros, s.r.o., Halada - advokátska kancelária, Real Centrum, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnavsko a Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.
 

Autor: (reklamný článok)

Diskusia   0

OPTIK

trnavadnes - regionálne noviny

Trnavadnes 21/2011 Aktuálne číslo
        27/2018

Prelistovať

Inzercia
Typovník a cenník

Archív novín
 

 

 

Téma čísla

Nová šéfka divadla nastúpi do funkcie 1. septembra.

V Majcichove vznikne rodinný minipivovar, zásobovať chce lokálne podniky v okolí.

Chodník na Dohnányho sa dočká rekonštrukcie. 

.

 

 

 

 

 

Počasie v Trnave