Štvrtok 19. 07. 2018
Dnes má sviatok: Dušana, zajtra Ilja, Eliáš

Začala sa trojica podujatí venovaných kráse, snúbencom a rodine

09. 02. 2018
Organizátori sľubujú prezentáciu najnovších trendov v ženskej kráse, kadernícke a vizážistické show či súboj talentovaných barberov.

Bratislava - V bratislavskej Inchebe sa v piatok začala trojica podujatí - veľtrh Interbeauty, Svadobný veľtrh a výstava Dieťa a rodina. Potrvajú do soboty 10. februára.

Organizátori sľubujú prezentáciu najnovších trendov v ženskej kráse, kadernícke a vizážistické show či súboj talentovaných barberov. Inšpiráciou pre páry, ktoré plánujú svadbu, je ponuka na Svadobnom veľtrhu. Rodiny s deťmi i budúce mamičky si na svoje prídu na veľtrhu Dieťa a rodina. Návštevníci si budú môcť vyberať celkovo z ponuky 225 vystavovateľov.

Pre nevesty a ženíchov sa predstavia svadobné agentúry, salóny, hotely, cateringové spoločnosti, cukrári, vizážisti, DJ-i, muzikanti, grafici, tlačiari, fotografi. Návštevníkov Organizátori sľubujú prezentáciu najnovších trendov v ženskej kráse, kadernícke a vizážistické show či súboj talentovaných barberov.čakajú aj módne prehliadky svadobných šiat či živé vystúpenia svadobných hudobníkov.

Mamičkám aj oteckom prináša veľtrh Dieťa a rodina inšpirácie a podnety od zariadenia detskej izby cez kočíky alebo autosedačky až po kozmetiku a oblečenie. Vyberať môžu z edukačných hračiek či zdravotníckych potrieb. Medzi vystavovateľmi nájdu aj predškolské zariadenia, poisťovne a poskytovateľov špecializovanej zdravotnej starostlivosti.

TASR informovala Antónia Mišťaľová zo spoločnosti Incheba.

Foto, text: © 2018 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0

OPTIK

trnavadnes - regionálne noviny

Trnavadnes 21/2011 Aktuálne číslo
        27/2018

Prelistovať

Inzercia
Typovník a cenník

Archív novín
 

 

 

Téma čísla

Nová šéfka divadla nastúpi do funkcie 1. septembra.

V Majcichove vznikne rodinný minipivovar, zásobovať chce lokálne podniky v okolí.

Chodník na Dohnányho sa dočká rekonštrukcie. 

.

 

 

 

 

 

Počasie v Trnave