Sobota 23. 03. 2019
Dnes má sviatok: Adrián, zajtra Gabriel

Prestige Park aj naďalej s bezkonkurenčnými službami a bývaním

Prestige Park aj naďalej s bezkonkurenčnými službami a bývaním

12. 04. 2018
Prestige Park sa nesústreďuje len na udržanie štandardu, ale stále rozširuje vybavenie svojich bytov a služieb, ktoré nájomníkom poskytuje.

Dlhotrvajúci nadštandard! Bývanie v Prestige Parku prináša nájomníkom aj naďalej pocit jedinečnosti. Aj po niekoľkoročnom pôsobení patrí projekt Prestige Parku, najväčšieho komplexu nájomných bytov v Trnave, medzi stále sa rozvíjajúce projekty s vysokou pridanou hodnotou pre ľudí tam bývajúcich. Prestige Park sa totiž nesústreďuje len na udržanie štandardu, ale stále rozširuje vybavenie svojich bytov a služieb, ktoré nájomníkom poskytuje. Nájomníci zistia v pomerne krátkom čase od nasťahovania, že bývanie v tomto súkromnom komplexe ponúka oproti štandardnému nájmu na mestských sídliskách každý deň niečo navyše. „Latku sme nastavili vysoko, nájomníkom ponúkame plne zariadené byty vrátane služieb, ktoré by našli iba v hoteloch. U nás sa stačí nasťahovať a o ostatné sa každý deň staráme my a nezaťažujeme tým našich nájomníkov,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.
Každý si nájde aj čas pre seba
Čo môžu nájomníci v Prestige Parku získať? Je toho naozaj veľa. O spoločný areál sa stará údržbár s chyžnou. Spolu zabezpečujú čistotu a údržbu areálu, spoločných priestorov, či drobné opravy. „Uvedomujeme si, že ľudia dnes majú veľa rôznych starostí a my sme tu preto, aby sme ich odbremenili od niektorých každodenných činností a dopriali im tak viac času pre seba,“ vysvetľuje Martin Mäsiar. Nájomníci v Prestige Parku majú v areáli k dispozícii napríklad aj reštauráciu s kaviarňou, letnú terasu s detským kútikom, ktorá v zime pôsobí ako zimná záhrada, alebo dokonca aj wellness. Kvôli aktívnemu oddychu nemusia teda chodiť ďaleko, Prestige Park im to ponúka priamo v areáli. „Pre nás je dôležité, aby nájomníci boli u nás spokojní, zaviedli sme aj anonymnú knihu prianí a sťažností, aby sme lepšie dokázali reflektovať na ich požiadavky. Osobne ma teší, že sťažnosti tam nenachádzame, ale vďaka tejto komunikácii s nájomníkmi sme zrealizovali viaceré investície,“ hovorí Mäsiar. Napríklad tak vymenili všetky televízory za moderné LCD, dokúpili ďalšiu profesionálnu pračku so sušičkou do spoločnej práčovne alebo doplnili vybavenia bytov.
Let´s be friends, Let´s be green
Prestige Park asi najviac vystihujú ich dva vlastné slogany a to Let´s be friends a Let´s be green, čo vystihuje ich orientáciu na spokojnosť nájomníkov a vrúcny vzťah k životnému prostrediu. Okrem bežných vecí ako triedenie odpadu pristúpili k širokej škále „zelených“ opatrení. Ide o používanie ekologických čistiacich prostriedkov, recyklovateľného papiera, žiaroviek s predĺženou životnosťou alebo recyklovateľných náplní do tlačiarní. „Moderné a príjemné bývanie ide ruka v ruke s ochrannou prírody. K tomu neodmysliteľne patrí nielen starostlivosť o zeleň, ale náš každodenný prístup k veciam. Sme presvedčení, že to ocenia aj nájomníci. Ponúkame im tým nový rozmer bývania,“ uzavrel Martin Mäsiar.


www.prestigeparktrnava.sk

Autor: (reklamný článok)