Nedeľa 26. 05. 2019
Dnes má sviatok: Dušan, zajtra Iveta

Sprievodca svetom regenerujúceho spánku

Sprievodca svetom regenerujúceho spánku

11. 06. 2018
Vstúpte do sveta regenerujúceho spánku.

Spánkom strávime až 24 rokov života, ale o jeho kvalite rozhodujeme iba my sami. Keď nabudúce budete vyberať matrac alebo ďalšie potreby pre spánok, príďte tam, kde sú práve vaše pocity na prvom mieste. Spánkoví špecialisti spoločnosti PreSpánok vás oboznámia so všetými jeho nástrahami.
Ondřej Bacík, spánkový špecialista siete predajní spoločnosti PreSpánok, www.prespanok.sk


Na čo podľa Vás ľudia pri nákupe matraca a ďalších potrieb najviac zabúdajú?
Určite pocity. Spánok je viac ako čokoľvek iné práve o pocitoch. Ak ich pri nákupe nebudeme počúvať, nikdy nebude mať nočný odpočinok pre nás taký prínos. Úplne vedome sa ochudobníme o jeho regenerujúcu silu, ktorá nám umožňuje podať v priebehu dňa plnohodnotný výkon v práci, športe lebo starostlivosti o rodinu.


Spánok ovplyvňuje celý rad faktorov. Ktoré sú to z Vášho pohľadu?
Na prvom mieste je samozrejme matrac. Pre bolesti chrbta, bedrových kĺbov a ďalších zdravotných obmedzení vám pomôžu spánkoví špecialisti nájsť riešenie. Druhou dôležitou súčasťou je rozhodne vankúš. Každý z nás spí inak a každej spánkovej polohe je možné prispôsobiť vankúš. Efektívne tak môžeme odstrániť bolesti krčnej chrbtice, ale napríklad aj chrápanie.


Je možné nájsť univerzálny návod ako vybrať matrac?
Určite nekupujte matrac na internete, vždy je nutné si ho dopredu vyskúšať. Na predajni spoločne k klientom prechádzame všetky druhy matracov, ktoré sú k dispozícií na našom trhu. Na jednom mieste tak vyskúša teda všetky pocity. Na každý z nich si ľahne a dozvie sa o ňom maximum informácií. Ľudia by mali vedieť, čo všetko im matrac môže priniesť, čo od neho očakávať a aké formy pôžitkov ponúka. Až vo chvíli, kedy máme všetky informácie, sme schopní sa rozhodnúť a vybrať si matrac podľa našich predstáv. Úlohou spánkového šecialistu nie je predať, ale previesť človeka svetom spánku a rozhodnutie o kúpe nechať na zákazníkovi. Zakúpiť pri tom môže u nás na predajniach matrace už od 119€.


Lôžko tvorí aj rošt. Môže nám rovnakú službu urobiť lamelový rošt tak ako sofistikovanejší segmentový?
Segmentový rošt je určite kvalitnejší ako lamelový. Je omnoho vzdušnejší, hlavne poskytuje úplne iné pohodlie. Vďaka tomu, že sa každý segment prispôsobuje nezávisle na ostatných, oveľa lepšie podporuje kopírovanie tela matracom a výrazne obmedzuje otáčanie a prehadzovanie na matraci.

 

Odvoz matraca a nového lôžka predstavuje pre ľudí niekedy veľkú prekážku. Máte pre nich riešenie?
Nový matrac vám kamkoľvek a kedykoľvek privezieme a naopak starý ekologicky zlikvidujeme. Pomôžeme s montážou nového lôžka aj správnym nastavením roštu. Ak práve terz vyberáte nový matrac, rošt, lôžkoviny alebo ďalšie potreby z oblasti spánku, vyhľadajte najbližšiu predajňu PreSpánok, kde sa vám bude venovať vyškolený spánkový špecialista.


Najbližšiu predajňu nájdete na www.prespanok.sk

 

 

Autor: (reklamný článok)

Diskusia   0