Štvrtok 24. 10. 2019
Dnes má sviatok: Kvetoslava, zajtra Aurel

Modelárska výstava O myjavský erb sa uskutoční tento víkend

13. 11. 2018
Vystavené modely nebudú tým jediným, čo bude pútať pozornosť návštevníkov akcie.

Myjava - V sobotu 17. novembra sa bude v Kultúrnom dome Samka Dudíka v Myjave konať druhý ročník súťažnej výstavy plastikových a papierových modelov s názvom O myjavský erb. TASR informoval hovorca mesta Marek Hrin.

Výstava sa začína v spoločenskej sále o 10.00 h. "Preberanie prihlásených modelov je naplánované na 8.00 h, vyhlásenie výsledkov sa bude konať o 15.00 h. Súťažiaci modelári budú tento rok skúšať šťastie v 34 kategóriách a zabojujú aj o niekoľko špeciálnych cien," uviedol hovorca mesta.

Vystavené modely nebudú tým jediným, čo bude pútať pozornosť návštevníkov akcie. Počas dňa bude pripravený aj zaujímavý sprievodný program. "Napríklad kinosála sa stane dejiskom dvoch modelárskych workshopov, na ktorých skúsení tvorcovia prezradia svoje tipy a triky na dosiahnutie skvelého vzhľadu modelu," doplnil Hrin.

K dispozícii bude takisto prezentácia činnosti a vybavenia Klubu vojenskej a policajnej histórie Dojč. Nebude chýbať ani ponuka modelárskeho sortimentu zúčastnených predajcov, ktorí na Myjavu pricestujú.

Foto, text: © 2018 TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Diskusia   0