Streda 16. 10. 2019
Dnes má sviatok: Vladimíra, zajtra Hedviga

Deti zo Spojenej školy vyzdobili mestský úrad a radnicu

 Deti zo Spojenej školy vyzdobili mestský úrad a radnicu

07. 12. 2018
Vianočné dekorácie skrášlili aj historickú budovu radnice, sú však len malou ukážkou toho, čo všetko dokážu žiaci tejto školy vytvoriť.

Priestory trnavského mestského úradu a radnice zdobia od začiatku decembra originálne výtvory z dielne žiakov Spojenej školy na Beethovenovej ulici. Na hodinách pracovného vyučovania deti vytvorili desiatky rozličných ozdôb – filcové stromčeky, hviezdy, srdiečka, ozdoby vytvorené zo špagátu či farebných stúh dozdobených jemnými kamienkami.

http://www.trnava.sk„Žiaci počas hodín pracovného vyučovania rozvíjajú svoju kreativitu a zručnosť. Snažíme sa vždy vytvoriť niečo zaujímavé, aby mali radosť, prípadne, aby mohli svojím výtvorom niekoho obdarovať,“ hovorí triedna učiteľka Paulína Radimáková, ktorá pomohla aj s vešaním zapožičaných ozdôb.

Návštevníci si ich môžu všimnúť napríklad v podateľni, na informáciách i v Kancelárii prvého kontaktu na Trhovej 3. Vianočné dekorácie skrášlili aj historickú budovu radnice, sú však len malou ukážkou toho, čo všetko dokážu žiaci tejto školy vytvoriť.

Autor: http://www.trnava.sk

Diskusia   0